{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": " Homepage " }
{ "type": "gtmStart" }
Anasayfa > İade & Değişim

İade & Değişim

Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir, bu sebeple sizi mutlu etmek adına elimizden gelen tüm gayreti göstermeye çalışıyoruz. Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 14 gün içerisinde çağrı merkezimizi arayarak iptal iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Sipariş teslim tarihini takip eden 14 gün içerisinde, ürünün kullanılmamış ve kutusunda gönderilmesi koşuluyla iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Yurtiçi Kargo şubesine giderek paketinizi teslim edebilirsiniz. Anlaşmalı kargo şirketi dışında yapılan iade gönderimlerinde kargo gönderim ücreti göndericiye aittir. Bedeli ödenmemiş gönderiler tarafımızdan teslim alınmayacaktır. 

İade süreci, yapmış olduğunuz iadeler tarafımızca teslim alındıktan sonra başlamaktadır. İade süreci şirketimiz tarafından 7 iş günü içerisinde tamamlanmakta olup, bankanın müşteri kartına iade yansıtma süresi de bankaların tarafımıza vermiş olduğu bilgiye göre 3-10 iş günüdür. Tüm iade süreci kargonun şirketimiz tarafından teslim alındığı tarihten itibaren yaklaşık 15 gün sürmektedir. Bankaların iade yansıtma süresine herhangi bir müdahalemiz yoktur.


Değişim süreci nasıl işler?

Satın alınan ürünü online olarak değiştirmek için öncelikle ürün iade edilmeli ve yeni bir sipariş verilmelidir. Satın alınan ürünü mağazadan değiştirmek için ürün ve ürünün faturası ile birlikte mağazalara başvurulmalıdır. Fatura incelenerek değişimi yapılacak ürün veya ürünlerin mağazalarımızda ücret tespiti yapılır.

Müşteri isteği doğrultusunda aynı ürün veya ürünlerin farklı bedenini alabilir, fatura üzerinde yazan tutar kadar farklı bir ürün ile değişim yapabilir veya aldığı ürün veya ürünlerin fiyatı üzerine kredi kartı veya nakit ile ekstra ücret ödeyerek başka bir ürün alabilir. Değişim yapmak istemeyen müşterilerimiz için ürün tutarı kadar 6 ay geçerli hediye çeki imkânı bulunmaktadır. Ürün değişimi 14 gün süre ile yapılır. 


Faturamı kaybettim, bu şekilde ürün değişimi yapabilir miyim?

Faturası kaybedilen ürünlerin online siparişte kullanılan fatura adresi, telefon numarası, sipariş numarası bilgileri ve iade sebebi bildirilerek değişimi yapılabilir. Mağazalardan alınmış ürünlerin iadeleri bu prosedüre tabi değildir. 

Ürünün satın alınmış fiyattan iadesi için satış belgesinin ibrazı gereklidir. Satış belgesinin ibraz edilemediği durumlarda ürünün o andaki satış fiyatı üzerinden ürün iadesi yapılmaktadır.


*İç çamaşırı, mayo ve bijuteri ürünleri hijyen sebebiyle değiştirilemez.

*Özel ambalajında satılan ürünler ambalajın bozulması halinde değiştirilemez.